Belka
Niedziela, 5 Grudnia 2021   imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Umiłowanie natury – moda w kolorach ziemi

Umiłowanie natury – moda w kolorach ziemi

Data dodania: 2021-03-21
Trendy modowe zmieniają się jak w kalejdoskopie. Czasami odpowiadają na panującą sytuację, innym razem nadają wydarzeniom rytm. Jak zatem zbudować ponadczasową garderobę? Odpowiedź jest prosta – inspirując się tym, co także nie wychodzi z mody – naturą! Choć stylizacje w odcieniach piasku, lasu i skał zawsze będą prezentować się dobrze, tegoroczny sezon wiosna-lato poświęcił im więcej miejsca. Inspiracji, jak je nosić jest mnóstwo, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. więcej »
 
Noclegi w ustronnych miejscach - hit tegorocznych wakacji?

Noclegi w ustronnych miejscach - hit tegorocznych...

Data dodania: 2020-04-26
Z niecierpliwością czekamy na drugi etap odmrażania gospodarki. Myśląc optymistycznie, szacujemy, że otwarcie hoteli i innych obiektów noclegowych może nastąpić w przeciągu 2-3 tygodni. Dla całej branży turystycznej jest to bardzo dobra informacja i pozwala wierzyć, że wakacje w tym roku turyści będą mogli zaplanować i spędzić poza domem. Jak wspominaliśmy wcześniej wg danych z badania Coronawirus a plany wyjazdowe Polaków, większość turystów z Polski deklarowało, że wakacje w tym roku spędzi w Polsce i wszystko wskazuje na to, że tą deklarację spełni. więcej »
 
Paczkomat blisko Ciebie w Bielsku Podlaskim

Paczkomat blisko Ciebie w Bielsku Podlaskim

Data dodania: 2019-12-13
Nowe Paczkomaty w Bielsku Podlaskim.  Paczkomaty są jedną z ulubionych form dostawy polskich konsumentów. Rosnące zapotrzebowanie na usługę przekłada się na dynamiczny rozwój sieci Paczkomatów w Polsce. Nowe maszyny pojawiają się w ekspresowym tempie w każdym zakątku kraju - w dużych miastach, niewielkich miasteczkach i na wsiach.   więcej »
 
 

WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do...

Data dodania: 2019-07-08
08-07-2019WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej. Jest to r... więcej »
 
 

Spotkanie społeczności lokalnej w sprawie...

Data dodania: 2019-07-05
05-07-2019Spotkanie społeczności lokalnej w sprawie przyszłości Bielska Podlaskiego We wtorek 2 lipca 2019 roku w siedzibie Bielskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie mieszkańców z prz... więcej »
 
 

Koncert charytatywny Lazur Nadziei

Data dodania: 2019-07-01
01-07-2019Koncert charytatywny Lazur Nadziei Niemal 30 tysięcy złotych zebrano podczas charytatywnego koncertu na rzecz osób niepełnosprawnych, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Ro... więcej »
 
 

Świetny start bielszczanina w ekstremalnie trudnych...

Data dodania: 2019-07-01
01-07-2019Świetny start bielszczanina w ekstremalnie trudnych zawodach Bielszczanin Mariusz Wowtoniuk wziął udział w najtrudniejszym triathlonie rozgrywanym w naszym kraju. Na dodatek zawody ukończył... więcej »
 
 

Zaproszenie na spotkanie z mieszkańcami w...

Data dodania: 2019-06-27
27-06-2019Zaproszenie na spotkanie z mieszkańcami w sprawie programu "Rozwój lokalny" Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się w... więcej »
 
 

Przyszłość Bielska zależy od każdego...

Data dodania: 2019-06-27
27-06-2019Przyszłość Bielska zależy od każdego mieszkańca. Ankieta i fiszka. Burmistrz Miasta serdecznie zaprasza do aktywnego udziału w tworzeniu programu „Rozwój Lokalny Miasta B... więcej »
 
 

Program "Rodzina 500 plus" bez kryterium dochodowego

Data dodania: 2019-06-26
26-06-2019Program „Rodzina 500 plus” bez kryterium dochodowego Od 1 lipca 2019 roku świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało na wszystkie dzieci do 18. roku życia... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 374
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bielski - położony na obszarze Zielonych Płuc Polski powiat z siedzibą w Bielsku Podlaskim. W skład powiatu wchodzą: gminy miejskie - Bielsk Podlaski, Brańsk, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka, Wyszki.. Granice powiatu od północy wyznacza dolina Górnej Narwi, zaś od wschodu – Puszcza Białowieska.

  Powiat bielski stanowi prężnie rozwijający się region, siedzibę wielu znanych firm w dziedzinie budownictwa – Budimex, Polbud, w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego - zakład mleczarski Mlekovita sp. z o.o., czy w zakresie produkcji napojów i wód - firma Hoop Polska sp. z o.o.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola