Belka
Niedziela, 5 Grudnia 2021   imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Paczkomat blisko Ciebie w Bielsku Podlaskim

Data publikacji: 2019-12-13, Data modyfikacji: 2019-12-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Paczkomat blisko Ciebie w Bielsku Podlaskim

Paczkomaty są jedną z ulubionych form dostawy polskich konsumentów. Rosnące zapotrzebowanie na usługę przekłada się na dynamiczny rozwój sieci Paczkomatów w Polsce. Nowe maszyny pojawiają się w ekspresowym tempie w każdym zakątku kraju - w dużych miastach, niewielkich miasteczkach i na wsiach.

Nowe Paczkomaty w Bielsku Podlaskim

W Bielsku Podlaskim ulokowano już sześć Paczkomatów InPost (ich pełną listę znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/paczkomaty-bielsk-podlaski). Nowa maszyna pojawiła się właśnie przy ulicy Mickiewicza 49, tuż przy sklepie Gama.

Wszystkie urządzenia są dogodnie zlokalizowane i dostępne 24/7, dzięki czemu odbierzesz lub nadasz przesyłkę o dowolnej porze.

Paczkomaty na polskim rynku

Liczba Paczkomatów zwiększa się każdego dnia na terenie całej Polski, nie tylko w Bielsku Podlaskim. Sieć urządzeń liczy już ponad 600 maszyn - to zdumiewające dane, biorąc pod uwagę, że pierwsze Paczkomaty powstały zaledwie w 2009 roku. Pod względem ilości placówek InPost wyprzedził inne firmy kurierskie, a także Pocztę Polską.

Dynamiczny rozwój sieci Paczkomatów jest wynikiem rosnącego zainteresowania usługami InPost wśród polskich internautów. Według raportu Gemius „E-commerce w Polsce 2019", Paczkomaty wybiera już ponad 50% osób robiących zakupy w sieci. Dostępność tej formy dostawy może zachęcić do zakupu, a nawet przesądzić o decyzji zakupowej - deklaruje 61% użytkowników.

Na popularność Paczkomatów wpływa wiele czynników - atrakcyjne ceny, szybkość realizacji usługi (już 98% paczek dociera do odbiorców w ciągu 24 godzin od nadania), dostępność przez całą dobę czy innowacyjność rozwiązania.

Zdalny dostęp do skrytki z aplikacją InPost Mobile

InPost, udostępniając klientom nową wersję aplikacji mobilnej, zrewolucjonizował proces odbierania przesyłek w Paczkomatach. Dotychczas, aby odebrać paczkę należało podać na ekranie urządzenia kod odbioru lub zeskanować kod QR. Jak wskazuje InPost, tradycyjny sposób odbioru zajmował średnio kilkadziesiąt sekund, a teraz - korzystając z nowego rozwiązania - cała operacja może być jeszcze szybsza i prostsza.

Aplikacja InPost Mobile 2.0 umożliwia zdalny dostęp do Paczkomatu bezpośrednio z poziomu aplikacji. W praktyce oznacza to, że klient otworzy skrytkę zaledwie w kilka sekund; wystarczy, że kliknie odpowiedni przycisk na telefonie. Aplikacja zadziała jak klucz i podpowie, gdzie należy szukać odblokowanej właśnie skrytki. Oryginalna funkcja pozwala na błyskawiczny dostęp do paczki i korzystanie z Paczkomatu wielu osobom na raz.

Rewolucja na horyzoncie: nadawanie paczek za pośrednictwem telefonu

Strategia InPost zakłada przeniesienie wszystkich aktywności do smartfonu; to odpowiedź na potrzeby konsumentów, który prowadzą coraz szybszy tryb życia. Zdalne otwieranie Paczkomatów nie jest zresztą jedyną innowacją, którą zapowiedziała firma. W najbliższej przyszłości z poziomu aplikacji będzie można kompleksowo zarządzać paczkami - na bieżąco śledzić przesyłki, odbierać, a także nadawać przesyłki.

Wprowadzane zmiany są efektem systematycznej transformacji firmy, dla której priorytetem jest rozwój technologiczny i usprawnienie procesu logistycznego. Jak podkreślają przedstawiciele InPost, odbiór i nadawanie paczek powinno być maksymalnie szybkie i intuicyjne. Podejście to jest doskonale widoczne w ostatnich działaniach firmy - wprowadzeniu nowej aplikacji czy udostępnieniu możliwości nadawania przesyłek bez konieczności zakładania konta w Managerze Paczek.

Klient może teraz nadać paczkę przez Internet - szybko i sprawnie, bez posiadania konta i logowania. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz na podstronie „Szybkie nadania" i opłacić przesyłkę. Po dokonaniu płatności system automatycznie wygeneruje etykietę nadawczą, która należy wydrukować i umieścić na przygotowanej wcześniej paczce. Gotowy pakunek nadasz w wybranym Paczkomacie lub Punkcie Obsługi Paczek (POP).

 

 

, Źródło artykułu: https://inpost.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bielski - położony na obszarze Zielonych Płuc Polski powiat z siedzibą w Bielsku Podlaskim. W skład powiatu wchodzą: gminy miejskie - Bielsk Podlaski, Brańsk, Boćki, Brańsk, Orla, Rudka, Wyszki.. Granice powiatu od północy wyznacza dolina Górnej Narwi, zaś od wschodu – Puszcza Białowieska.

  Powiat bielski stanowi prężnie rozwijający się region, siedzibę wielu znanych firm w dziedzinie budownictwa – Budimex, Polbud, w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego - zakład mleczarski Mlekovita sp. z o.o., czy w zakresie produkcji napojów i wód - firma Hoop Polska sp. z o.o.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola